Номери та ціни

Ribas rooms Lutsk — сучасний готель в історичному місті. Тут ви опинитесь як між двох епох: старовинні замки міста у порівнянні з сучасними рішеннями в інтер’єрі готелю будуть здаватися дивом та надихатимуть створювати нові витвори мистецтва у власному житті.

В готелі Ribas rooms Lutsk 25 номерів чотирьох категорій — від одномісного «Стандарту» до «Напівлюксу». Оснащені найсучаснішими інтер’єрними рішеннями та затишними деталями, які не лише спрощують життя, а й візуально надихають при кожному погляді.

*bussines time – кілька годин зі знижкою -40% від Rack Rate

У всіх номерах:

Сніданок включен

Клімат-контроль

Ванна кімната

Телевізор

Wi-Fi

Міні-бар

Напівлюкс

Кращий номер готелю для тих, хто віддає перевагу просторим кімнатам та панорамним вікнам. Тільки уявіть вид з такого номеру! А краще дивіться і насолоджуйтесь.  2-спальне ліжко, шафа, письмовий стіль, тумбочки, ліхтарі — кожна деталь інтер‘єру приємно дивує своєю зручністю. Функціональність та естетика номеру «Напівлюкс» закохує з первого погляду. Закохайтесь і ви. Площа: 23 м2 

Деталі

Ціна від: 1,600 за добу

Забронювати

Стандарт покращений

Вишуканий номер у стилі мінімалізм. Прокидаючись зранку будьте готові починати день з посмішки, адже у номерах нашого готелю інакше ніяк.

Деталі

Ціна від: 1,500 за добу

Забронювати

Стандарт

Номер з великим 2-спальним ліжком для міцного сну. У номері продумано все до деталей. Як і в кожному номері готелю тут є письмовий стіл, шафа, холодильник, телевізор з супутниковим ТБ та кондиціонер.

Деталі

Ціна від: 1,400 за добу

Забронювати

Стандарт одномісний

Have lots of in-room facilities and are designed in open-concept living area.

Деталі

Ціна від: 1,200 за добу

Забронювати